ASHLEY PRODUCTIONS (3 PK) DIE CUT MAGNETS ASSORTED COLOR CHEVRON NAMEPLATES ASH10077BN
Out of stock
SKU: ASH10077BN Category:
Brand: Ashley Productions®
UPC: 6788822969432
Description
Additional information
Weight 3 lbs
Dimensions 14 × 3 × 2.1 in
Related Products
LEARNING RESOURCES Funnels 2/Pk 120MM & 100MM Diameters LER2055
Large and small plastic funnels can be used for liquids or powders. Diameters measure 120 mm and 100 mm ...