<oembed><version>1.0</version><provider_name>TeachersParadise</provider_name><provider_url>https://www.teachersparadise.com/co</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://www.teachersparadise.com/co/author/admin/</author_url><title>Global Toys Hopscotch Carpet GT-CG6000</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="go275oR9YY"&gt;&lt;a href="https://www.teachersparadise.com/co/p/global-toys-hopscotch-carpet-gt-cg6000/"&gt;Global Toys Hopscotch Carpet GT-CG6000&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.teachersparadise.com/co/p/global-toys-hopscotch-carpet-gt-cg6000/embed/#?secret=go275oR9YY" width="600" height="338" title="&#x201C;Global Toys Hopscotch Carpet GT-CG6000&#x201D; &#x2014; TeachersParadise" data-secret="go275oR9YY" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;