<oembed><version>1.0</version><provider_name>TeachersParadise</provider_name><provider_url>https://www.teachersparadise.com/co</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://www.teachersparadise.com/co/author/admin/</author_url><title>CARSON DELLOSA Hispanic Games &amp; Rhymes TSD23380</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="X6vAb2jKiz"&gt;&lt;a href="https://www.teachersparadise.com/co/p/carson-dellosa-hispanic-games-rhymes-tsd23380/"&gt;CARSON DELLOSA Hispanic Games &amp; Rhymes TSD23380&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.teachersparadise.com/co/p/carson-dellosa-hispanic-games-rhymes-tsd23380/embed/#?secret=X6vAb2jKiz" width="600" height="338" title="&#x201C;CARSON DELLOSA Hispanic Games &amp; Rhymes TSD23380&#x201D; &#x2014; TeachersParadise" data-secret="X6vAb2jKiz" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;