KITTRICH CORPORATION (2 RL) CONTACT ADHESIVE ROLL AQUA CHEVRON 18INX20FT KIT20FC9AL12BN
Out of stock
SKU: KIT20FC9AL12BN Category:
Brand: KITTRICH CORPORATION
UPC: 6788822014712
Description
Additional information
Weight 2.03 lbs
Dimensions 18 × 4 × 2 in
Related Products
CARSON DELLOSA Bulletin Board Set Courteous Words (10 Scenes 12″ X 17″ Ea. 1 Chart) CD-3282
10 polite words scenes, each 12in. x 17in. Polite Words chart, 17in. x 24in. Resource guide ...