Teacher Store > Champion Sports > CHAMPION SPORTS (2 EA) FOAM BALL 8 1/2IN CHSRD85BN
CHAMPION SPORTS (2 EA) FOAM BALL 8 1/2IN CHSRD85BN
Out of stock
SKU: CHSRD85BN Category:
Brand: Champion Sports
UPC: 6788822989980
Description
Additional information
Weight 0.366 lbs
Dimensions 17 × 8.5 × 8.5 in
Related Products
CREATIVE TEACHING PRESS Chart Self-Control 17 X 21 CTP5661
CREATIVE TEACHING PRESS (2 ST) BACK TO SCHOOL STARS BB SET CTP4040BN
Each set includes student stars, signs, decorative pieces, and a blank writing chart (17.5" x 24"). Pieces vary in size ...