Teacher Store > BIC® > BIC USA INC (12 EA) BIC WITE OUT CORRECTION FLUID EXTR COVERAGE BICWOFEC12BN
BIC USA INC (12 EA) BIC WITE OUT CORRECTION FLUID EXTR COVERAGE BICWOFEC12BN
Out of stock
SKU: BICWOFEC12BN Category:
Brand: BIC®
UPC: 6788822974054
Description
• Applies evenly – dries to a satin smooth finish
• Covers photocopies, faxes, ink, permanent marker and more
• 20 ml bottles
• Bundle includes 12 bottles
Additional information
Weight 0.97 lbs
Dimensions 6 × 3.5 × 3 in
Related Products
TEACHER CREATED RESOURCES Wyland Classwork Pocket Folder TCR4390
Artwork from Wyland plus two inside pockets make these folders both attractive and useful. UV Coated. 9-1/2" x 12" ...
WORLD CLASS LEARNING MATERIALS Game On Intermediate Grammar Concepts Kit W-MM4473
CARSON DELLOSA Novel Note Leopard (50 Sheets) CD-9905
Full-color note pads ideal for invitations, awards, stationary, announcements, and certificates! 50 sheets. 6.375in. x 8in ...
EDUCATIONAL INSIGHTS HOT DOTS MULTIPLE MEANING WORDS VOCABULARY DEVELOPMENT CARDS EI-2734
CARSON DELLOSA Reading Comprehension Gr. 3 (6″ X 9″ Practice Makes Perfect) CD-3616
This book contains challenging, grade-appropriate questions designed to improve students' reading comprehension skills. The small 6in. x 9in. size allows ...